Hakkımızda

1925 yılından beri ticari faaliyetini devam ettiren Mürtezaoğlu Ailesi, Eynesil MYO'nun açılmasıyla doğan barınma ihtiyacını Mürtezaoğlu Kız Öğrenci Evlerini faaliyete geçirerek çözüme kavuşturmuştur. Eynesil'in en yüksek kapasiteli barınma mekanı olarak özellikle kız öğrenci evleri işletmenin zorluğunun farkında olup ilkeli ve sistemli işletmemizle kısa sürede bölgenin 1 numarası olmayı başarmış bulunmaktayız.Merkezi Konum,Uygun fiyat,Güvenilir hizmet ve Ailelerin rahatlıkla öğrencilerini emanet edebilecekleri bir yuva sunuyoruz.

Sevgili Gençler,

Üniversite yılları öğrencilik hayatımızın en güzel yıllarıdır. Yeni dostlukların kurulduğu, birlikte yaşamayı, paylaşmayı, farklılıklara saygı duymayı, bağımsızlığın öğrenildiği ve bizleri ‘biz’ yapan en önemli yaşam deneyimlerinin edinildiği yıllardır.

O yıllarda kurulan dostluklar, geçirilen güzel zamanlar, birlikte öğrenilen her şey, her anı benim için çok değerlidir. O yılları yaşamış biri olarak; yurdumuzu açarken tüm bu değerlerin bize yol göstermesini istedik. Üniversite hayatına adım atan gençler için yüksek standartlara sahip bir yaşam alanı yaratma düşüyle hareket ettik. Gençlerin kendilerini evlerinde hissedecekleri, derslerine odaklanmak dışındaki tüm konuları hayatlarından çıkartarak o sorumluluğu ekibimizle üstlenmek istedik. Ailelerden ve sizlerden gelen olumlu tepkilerden bunu fazlasıyla başardığımızı görmekten mutluluk duyuyorum.Burada konunun uzmanı bir ekip ile yolumuza devam ediyor, hak ettiği standartlarda bir öğrencilik hayatı düşleyen tüm üniversitelileri yurdumuzun ayrıcalıklarını yaşamaya davet ediyoruz.

Yurdumuzdaki yıllarınızın, gelecekte mutlu anılarla hatırlayacağınız sizi geliştiren bir deneyim olması dileklerimle…